Prodejna

Navštivte naší prodejnu v ulici Panská na Praze 1. Náš milý a kreativní personál Vám pomůže vybrat ideální kytici pro danou příležitost. Vytvoříme moderní a elegantní kytici přímo podle vašich představ. Představivosti se u nás meze nekladou. 

Zjistit více

Prodejna

Navštivte naší prodejnu v ulici Panská na Praze 1. Náš milý a kreativní personál Vám pomůže vybrat ideální květiny pro danou příležitost. Vytvoříme moderní a elegantní kytici přímo podle vašich představ. Kreativitě se u nás meze nekladou. 

Zjistit více

Advent a Vánoce 2018


Naše služby

Kromě samotného vázání a vytváření dárkových kytic, zařizujeme také svatební dekorace, dekorace firemních akcí a večírků. Rozvážíme kytice do hotelů, recepcí a firem.

Zjistit více

Galerie

Podívejte se na výsledek naší práce. Za fotografie děkujeme Michalovi Baráškovi, ale i externím fotografům. Poděkování patří samozřejmě i nádherným modelkám a modelům. Děkujeme za podporu!

Zobrazit

Květinové předplatné

Vdechněte do Vaší kanceláře, domu nebo recepce trochu přírody. Každý měsíc nebo dokonce i týden Vám budeme doručovat čerstvé květiny. Kytice můžete ponechat naší kreativitě nebo můžete využít možnosti výběru z katalogu kytic pro květinové předplatné.  

Zjistit více

Rozvoz růží

Vyzkoušejte služby naší sesterské společnosti. Roses for You osobně doručí růže po celé praze zdarma. Růže je možné objednat online, včetně možnosti platby kreditní kartou.

Zjistit více